Adana Müzemizin fuayesinde düzenlenen #15Temmuz konulu fotoğraf sergisi açılışı Sn. Valimiz Süleyman ELBAN’ın, şehit ailelerinin ve protokolün katılımıyla gerçekleştirildi. -
Adana Müzemizin fuayesinde düzenlenen #15Temmuz konulu fotoğraf sergisi açılışı Sn. Valimiz Süleyman ELBAN’ın, şehit ailelerinin ve protokolün katılımıyla gerçekleştirildi.
Adana Müzemizin fuayesinde düzenlenen #15Temmuz konulu fotoğraf sergisi açılışı Sn. Valimiz Süleyman ELBAN’ın, şehit ailelerinin ve protokolün katılımıyla gerçekleştirildi.
Adana Müzemizin fuayesinde düzenlenen #15Temmuz konulu fotoğraf sergisi açılışı Sn. Valimiz Süleyman ELBAN’ın, şehit ailelerinin ve protokolün katılımıyla gerçekleştirildi. Sergi 15 Temmuz’a kadar ziyarete açık olacak. ![Türkiye Bayrağı 🇹🇷](https://abs-0.twimg.com/emoji/v2/svg/1f1f9-1f1f7.svg)
![Türkiye Bayrağı 🇹🇷](https://abs-0.twimg.com/emoji/v2/svg/1f1f9-1f1f7.svg)